Specjalista – Biuro Administracji i Zarządu

Informacje ogólne
  • Miejsce pracy: Warszawa, stacjonarnie/zdalnie
  • Umowa o pracę
  • Stanowisko: Specjalista
  • Praca od zaraz
Twój zakres obowiązków
  • Zapewnienie właściwego obiegu dokumentów i korespondencji, w tym skanowanie i opisywanie dokumentacji
  • Prowadzenie bieżących spraw administracyjno-biurowych,
  • Prowadzenie rejestrów dokumentacji w programie typu CRM
  • Obsługa floty samochodowej oraz administrowanie dokumentacji z nią związanej
  • Opisywanie i rejestracja faktur związanych z wydatkami Biura Administracji i Zarządu
  • Obsługa Członka Zarządu (prowadzenie kalendarza, umawianie spotkań, organizacja i rozliczanie służbowych wyjazdów)
  • Organizowanie i obsługa posiedzeń, narad i spotkań organów Spółki
  • Współpraca z podmiotami z Grupy PFR
Nasze wymagania:
  • Samodzielność, obowiązkowość oraz odpowiedzialność za powierzone zadania
  • Dokładność oraz doskonała organizacja własnej pracy
  • Wysoka kultura osobista
  • Bardzo dobra znajomość programów: MS Word, MS Excel, MS PowerPoint, MS Outlook
  • Doświadczenie w obsłudze programu typu CRM będzie dodatkowym atutem
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku – mile widziane
  • Umiejętność pracy w zespole
Oferujemy:
  • Umowę o pracę lub umowę zlecenie
  • Wpłatę pracodawcy do PPK aż 4%
  • Pracę w nowoczesnym biurze w ścisłym centrum Warszawy
  • Wdrożenie do obowiązków i wsparcie każdego dnia
  • Dobrą atmosferę w przyjaznym zespole

CV należy wysłać na adres: sekretariat@pfrportal.pl do dnia 11  marca 2022 r.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami. Prowadzący proces rekrutacji zapewniają poufność.

Do aplikacji prosimy dołączyć klauzulę następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PFR Portal PPK Sp. z o.o. ul. Krucza 50, 00-025 Warszawa, jako administratora danych, moich danych osobowych zawartych w niniejszej aplikacji w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji.”

albo klauzulę zgody rozszerzonej o przetwarzanie danych osobowych również do celów przyszłych rekrutacji:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PFR Portal PPK Sp. z o.o. ul. Krucza 50, 00-025 Warszawa, jako administratora danych, moich danych osobowych zawartych w niniejszej aplikacji w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji oraz ewentualnych przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez PFR Portal PPK Sp. z o.o.”