Specjalista ds. Wsparcia

Nr. Ref.: PFRPortal/15/10/2020

Pracownicze Plany Kapitałowe to powszechny i dobrowolny system długoterminowego oszczędzania. Jest on tworzony wspólnie przez pracownika, pracodawcę oraz państwo.

PFR Portal PPK jest odpowiedzialny za przekazywanie rzetelnych informacji o PPK pracownikom i pracodawcom oraz wsparcie instytucji we wdrażaniu programu.

Opis stanowiska:

  • Wsparcie wieloosobowego zespołu szkoleniowego w zakresie obsługi dokumentacji finansowej,
  • przygotowanie raportów, zestawień oraz bieżących prezentacji,
  • pomoc w procesie zawierania umów z kontrahentami,
  • bieżąca obsługa dokumentacji wewnętrznej,
  • nadzór nad logistyką szkoleń.

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość programów MS Word, MS Excel, MS PowerPoint, MS Outlook,
  • doświadczenie w przygotowaniu i analizie danych,
  • komunikatywna (ustna/pisemna) znajomość języka angielskiego,
  • doświadczenie w obsłudze programu CRM będzie dodatkowym atutem,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • poszukiwane cechy to relacyjność, otwartość, samodzielność, systematyczność, dokładność oraz skrupulatność.

Wybranemu kandydatowi oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę w dogodnej komunikacyjnie lokalizacji w centrum Warszawy,
  • świetną atmosferę pracy,
  • opiekę medyczną,
  • ubezpieczenie na życie,
  • maksymalną 4% wpłatę do PPK.

CV wraz z listem motywacyjnym należy wysłać na adres: sekretariat@pfrportal.pl do dnia 15 listopada br.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami. Prowadzący proces rekrutacji zapewniają poufność.

Do aplikacji prosimy dołączyć klauzulę następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PFR Portal PPK Sp. z o.o. ul. Krucza 50, 00-025 Warszawa, jako administratora danych, moich danych osobowych zawartych w niniejszej aplikacji w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji.”

albo klauzulę zgody rozszerzonej o przetwarzanie danych osobowych również do celów przyszłych rekrutacji:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PFR Portal PPK Sp. z o.o. ul. Krucza 50, 00-025 Warszawa, jako administratora danych, moich danych osobowych zawartych w niniejszej aplikacji w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji oraz ewentualnych przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez PFR Portal PPK Sp. z o.o.”